Cześć z Gdańska.

Awatar użytkownika
BuddaMD
Rasowy Rider
Rasowy Rider
Posty: 1031
Rejestracja: 03 wrz 2018, 18:13
Lokalizacja: Wrocław
Junak: M12 Vintage > Shadow VT1100
Kontaktowanie:

Re: Cześć z Gdańska.

Postautor: BuddaMD » 18 wrz 2018, 11:48

Komturia Zdolnego Śląska wita!
LwG!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hail and Steel Shadow Brothers

Wrona66677
Wąchacz spalin
Wąchacz spalin
Posty: 34
Rejestracja: 07 wrz 2018, 15:38
Lokalizacja: Gdańsk
Junak: M11 Cafe
Kontaktowanie:

Re: Cześć z Gdańska.

Postautor: Wrona66677 » 18 wrz 2018, 23:09

Dzięki za powitanie! Do zobaczenia na drodze!!

P.s. Junaczek jest super. Nie to co pełnej krwi maszyna ;) ale przyjemności sprawia dużo. Czasem tylko trochę żal że mało kuni jak śmignie obok coś dużego.

Awatar użytkownika
Borówka
Junakowy agroturysta
Junakowy agroturysta
Posty: 219
Rejestracja: 07 lip 2018, 12:29
Lokalizacja: Wrocław
Junak: M12 Vintage/Dzikus
Kontaktowanie:

Re: Cześć z Gdańska.

Postautor: Borówka » 19 wrz 2018, 21:03

Wrona66677 pisze: Nie to co pełnej krwi maszyna ;) ale przyjemności sprawia dużo. Czasem tylko trochę żal że mało kuni jak śmignie obok coś dużego.

Bez obrazy, ale denerwujące jest takie gadanie. A ten Twój Junak, czy mój to nie motocykle? Rowery może? Dziś jechałam drogą nr 8, nikt mnie nie wyprzedzał - ani TIR, ani żaden samochód - choć droga była prosta, a linia przerywana :smiley_riding_motorcycle: Ja tam bez zazdrości patrzę na duże maszyny ;)
Junak M12V (2018) 06.18 - 09.20 (Dzikus)
Kawasaki ER5 (1997) 09.20 (Urwis)
:smiley_riding_motorcycle:

Wrona66677
Wąchacz spalin
Wąchacz spalin
Posty: 34
Rejestracja: 07 wrz 2018, 15:38
Lokalizacja: Gdańsk
Junak: M11 Cafe
Kontaktowanie:

Re: Cześć z Gdańska.

Postautor: Wrona66677 » 19 wrz 2018, 21:41

Jasne że motocykle. Nic nie ujmując sto dwudziestko piatkom, to są motocykle, ale jednak najmniejsze jakie mogą być. Kiedyś by jeździć dużym moto nie potrzeba było wiele. Dziś egzamin na A to jakieś kuriozum. Kiedyś miałeś choć tą 400 i już można było „pojeździć”. Wybacz, ale Junakiem żeby jechać w miarę szybko, to trzeba go dość ostro traktować. Prawdę mówiąc nie o to chodzi w sprzętach motorowych by chodziły na maksymalnych swoich możliwościach. Ile tak pociągną? Ok. Może ja lubię szybką jazdę i to że jednak kupiłem Junaka to było bardziej z przymusu niż z wyboru, bo oblałem już egzamin trzy razy, a moto potrzebuje, ale jednak lubię mojego Junaczka i gdyby było inaczej to bym go nie kupił.

A może trochę za bardzo się o niego boję, bo go lubię, że jak będę tak ostro jeździł to po prostu powie mi kiedyś dość. Nie chciałbym go zajeździć.

Pozdro Borówka!!!!

Wrona

Awatar użytkownika
Borówka
Junakowy agroturysta
Junakowy agroturysta
Posty: 219
Rejestracja: 07 lip 2018, 12:29
Lokalizacja: Wrocław
Junak: M12 Vintage/Dzikus
Kontaktowanie:

Re: Cześć z Gdańska.

Postautor: Borówka » 19 wrz 2018, 22:23

A widzisz, i tym się różnimy. Ja nie lubię szybkiej jazdy. Dotarłam, 110 na liczniku było? Było i to parę razy. A dziś byłam zmuszana ciągnąć przez drogę nr 8 i mój Dzikus poradził sobie świetnie. Obroty, prędkość - przy czwórce i 90 nawet nie zająknął (nie mam obrotomierza, biorę na słuch). Na piątce ciągnął bez problemu. Wszystko zależy od podejścia (i wagi kierownika :D )
Z drugiej strony, nie lubię słuchać jak mi buczy przy 50 po mieście, co jest bardziej męczące dla maszyny. Ale czasami nie ma wyjścia. Całe szczęście nie muszę codziennie robić po 50km do pracy - jakbym musiała, kupiłaby większe cóś.
Junak M12V (2018) 06.18 - 09.20 (Dzikus)
Kawasaki ER5 (1997) 09.20 (Urwis)
:smiley_riding_motorcycle:

Sikor1986
Podwórkowy kaskader
Podwórkowy kaskader
Posty: 62
Rejestracja: 02 sie 2018, 16:31
Lokalizacja: Wałbrzych
Junak: Junak RS 125 PRO
Kontaktowanie:

Re: Cześć z Gdańska.

Postautor: Sikor1986 » 28 wrz 2018, 18:31

Cześć,
Pozdrowienia z Wałbrzycha :)
* ZIPP Toros El Trapo 125
* Junak RS 125 PRO

" ... Łączy Nas pasja, dzieli pojemność ... " :cooter:

sylwia

Re: Cześć z Gdańska.

Postautor: sylwia » 07 paź 2018, 16:33

:welcome:

Witamy sąsiada

Awatar użytkownika
BuddaMD
Rasowy Rider
Rasowy Rider
Posty: 1031
Rejestracja: 03 wrz 2018, 18:13
Lokalizacja: Wrocław
Junak: M12 Vintage > Shadow VT1100
Kontaktowanie:

Re: Cześć z Gdańska.

Postautor: BuddaMD » 08 paź 2018, 23:21

Ja myślę sobie tak, że to jednak jest kwestia tego typu, że nie można mieć jednej rzeczy do wszystkiego - bo jak to mawiał mój dziadek "jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego..." Junak jest [cenzura] do wypadów typu "just crusing" i, nie bójmy się tego powiedzieć, do lansu. Ma szyk, ma wygląd, robi wrażenie, przyciąga oko. Ale faktycznie do dłuższej jazdy nie jest przystosowany. Z tego powodu u mnie w stajni stoją dwa rumaki - Johnny M12 Vintage oraz Honda NC750 DCT - ale póki co nie jeżdżona, bo obiecałem Pani Żonie, że dopiero jak prawko będzie to zacznę Dla mnie Honda zajefajna na dłuższe przeloty, ale również ma swoje ograniczenia (np. automatyczna skrzynia, przez którą już raczej nie da się przygazować, żeby zwrócić czyjąś uwagę - nie to co w Johnnym - warcząca kosiarka ) A i tak, jak tylko będzie okazja i kasa, to chce się przymierzyć do jakiego enduro, bo u mnie na wsi jest gdzie polatać. Niestety specjalizacją jest dobra, ale też uciążliwa i w miejsce problemów, które rozwiązuje wprowadza inne.
LwG!
Hail and Steel Shadow Brothers

Miras1970
Pyrkający w orzeszku
Pyrkający w orzeszku
Posty: 122
Rejestracja: 04 paź 2018, 11:03
Junak: Brak
Kontaktowanie:

Re: Cześć z Gdańska.

Postautor: Miras1970 » 10 paź 2018, 20:18

Pozdro.

keg
Pyrkający w orzeszku
Pyrkający w orzeszku
Posty: 173
Rejestracja: 19 sie 2015, 19:50
Lokalizacja: Rotmanka (pomorskie)
Junak: M12, Z650
Kontaktowanie:

Re: Cześć z Gdańska.

Postautor: keg » 26 paź 2018, 17:25

Widzę że ekipa z okolicy rośnie w siłę. Również witam sąsiada :)


Wróć do „Poznajmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości