Pochwalony!

Atharen
Wąchacz spalin
Wąchacz spalin
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2013, 11:53
Junak:
Kontaktowanie:

Pochwalony!

Postautor: Atharen » 26 maja 2013, 17:05

Z tej strony Ath z Siedlec. Ujeżdżacz Junaka 121 od sierpnia ubiegłego roku. Pozdrawiam wszystkich motomaniaków. LWG!

Awatar użytkownika
Nina
Podwórkowy kaskader
Podwórkowy kaskader
Posty: 72
Rejestracja: 19 maja 2013, 19:43
Lokalizacja: Warszawa
Junak:
Kontaktowanie:

Re: Pochwalony!

Postautor: Nina » 29 maja 2013, 18:24

O, ktoś z 121! Ja swojego mam dopiero od początku tego sezonu. Nie było problemów po zimie? :)
Junak 121

Atharen
Wąchacz spalin
Wąchacz spalin
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2013, 11:53
Junak:
Kontaktowanie:

Re: Pochwalony!

Postautor: Atharen » 31 maja 2013, 11:25

Po zimie nie było najmniejszych problemów. Po ostatnich ulewach jednak, nie chciał zapalić. Okazało się, że deszcz "uszlachetnił" mi mieszankę:P Zdarza się jeszcze, że gaśnie, ale odrobina denaturatu powinna pomóc. A Twój jak się sprawuje?

Awatar użytkownika
Nina
Podwórkowy kaskader
Podwórkowy kaskader
Posty: 72
Rejestracja: 19 maja 2013, 19:43
Lokalizacja: Warszawa
Junak:
Kontaktowanie:

Re: Pochwalony!

Postautor: Nina » 07 cze 2013, 19:09

Póki co jestem bardzo zadowolona, na ssaniu odpala zawsze bez zająknięcia, jak jest ciepło to i bez ssania ;) Zauważyłam jednak, że łańcuch niestety dość znacznie się rozciąga - jest to moj pierwszy motocykl, więc nie wiem - być może nowe tak mają ;) ja sama tego nie ruszam bo jestem wzorowym posiadaczem ( ;) ) i chodzę na przeglądy gwarancyjne - niech tam się tym zajmą, narazie sprawdzam luz to chyba można jeszcze jeździć. Niestety zdarzyło mi się ze 4 razy, że skrzynia zacinała się na dwójce - też Ci się to zdarza? Mówiłam o tym na pierwszym przeglądzie, ale trudno to sprawdzić - wiadomo - jak trzeba pokazać o co chodzi to Junaczek grzeczny i wzorowy :P Muszę wtedy pokombinować i popróbować w dół albo w górę i po chwili się odblokowuje. Jeżeli chodzi o gaśnięcie to zdarzyło mi się chyba tylko ze dwa razy jak po odpaleniu na zimnym silniku za szybko odpuściłam gaz, więc to chyba normalka ;)
Junak 121


Wróć do „Poznajmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości