siema :)

Awatar użytkownika
Nina
Podwórkowy kaskader
Podwórkowy kaskader
Posty: 72
Rejestracja: 19 maja 2013, 19:43
Lokalizacja: Warszawa
Junak:
Kontaktowanie:

siema :)

Postautor: Nina » 19 maja 2013, 19:47

Od niedawna jestem posiadaczką Junaka 121 i na razie nie robię nic innego, tylko jeżdżę, tankuję, czyszczę i zanudzam znajomych mówieniem o tym, jaki to on nie jest wspaniały :D Mieszkam pod Warszawą, chętnie bym z kimś pojeździła :) jacyś chętni?
Nina
Junak 121

Karol
Wąchacz spalin
Wąchacz spalin
Posty: 31
Rejestracja: 14 mar 2013, 8:38
Junak:
Kontaktowanie:

Re: siema :)

Postautor: Karol » 20 maja 2013, 9:41

Czesc Nina ,jestem z Wawy wiec sie pisze jak cos. No i mamy na forum kolezanke . Moja Mama kiedys jezdziła na SHLce :) Pozdro LWG

Awatar użytkownika
Nina
Podwórkowy kaskader
Podwórkowy kaskader
Posty: 72
Rejestracja: 19 maja 2013, 19:43
Lokalizacja: Warszawa
Junak:
Kontaktowanie:

Re: siema :)

Postautor: Nina » 20 maja 2013, 16:30

Kiedy by Ci pasowało? Trzeba wziąć pod uwagę pogodę, bo dziś już mnie deszcz złapał na drodze ;) Koleżankę też trzeba ponamawiać - ja jestem świeżakiem na forum i nie wiem o kogo chodzi, więc zostawiam to Tobie :D z jakiej dzielnicy jesteś?
Junak 121

Awatar użytkownika
Nina
Podwórkowy kaskader
Podwórkowy kaskader
Posty: 72
Rejestracja: 19 maja 2013, 19:43
Lokalizacja: Warszawa
Junak:
Kontaktowanie:

Re: siema :)

Postautor: Nina » 20 maja 2013, 18:37

Hahahahahahaha, właśnie przeczytałam Twoją wypowiedź po raz drugi i dotarło do mnie, że mowa o mojej skromnej osobie :D Po pierwszym przeczytaniu myślałam, że masz na myśli jeszcze jakąś koleżankę, która jest z Warszawy. Ależ mi się forumowy debiut udał, nie ma co :D
Junak 121

Karol
Wąchacz spalin
Wąchacz spalin
Posty: 31
Rejestracja: 14 mar 2013, 8:38
Junak:
Kontaktowanie:

Re: siema :)

Postautor: Karol » 20 maja 2013, 23:37

To wszystko moja wina ;) zbyt lakonicznie wyraziłem sie ,ze mnie cieszy taka forumowa swiezynka w okolicy :lol: hehe jestem z Ochoty w okolicach Korotynskiego. Szkoda ze pogoda nie zapowiada sie ciekawie po srodzie ,jutro zajety do 25tej. Tak wiec jutro ustalimy co dalej ,czy ta sroda bo niewiem jak da rade... i tak polatamy i tak . jeszcze nie obcykałem jak tu na forum sie wysyła info na priv ale jest to pewno mozliwe poprzez maila.
Moj Junak szary 123 z okragła lampa ,a Ty z jakich okolic i kolor Twej maszyny (jak zobacze to scigam ;) )?

Awatar użytkownika
Nina
Podwórkowy kaskader
Podwórkowy kaskader
Posty: 72
Rejestracja: 19 maja 2013, 19:43
Lokalizacja: Warszawa
Junak:
Kontaktowanie:

Re: siema :)

Postautor: Nina » 21 maja 2013, 13:54

Tak się składa, że będę na Ochocie w ten weekend, można to jakoś połączyć :) Srebrny Junak 121 na blachach WWL - mieszkam w Kobyłce, codziennie dojeżdżam na Pragię ;) Wywaliłam owiewkę znad reflektora, wg. mnie tak wygląda lepiej... i to tyle z "cech charakterystycznych" :)
Junak 121

Karol
Wąchacz spalin
Wąchacz spalin
Posty: 31
Rejestracja: 14 mar 2013, 8:38
Junak:
Kontaktowanie:

Re: siema :)

Postautor: Karol » 22 maja 2013, 9:50

Niedziela bedzie OK?

Awatar użytkownika
Nina
Podwórkowy kaskader
Podwórkowy kaskader
Posty: 72
Rejestracja: 19 maja 2013, 19:43
Lokalizacja: Warszawa
Junak:
Kontaktowanie:

Re: siema :)

Postautor: Nina » 22 maja 2013, 14:11

Tak. Dogadamy się prywatnymi wiadomościami (mam nadzieję, że potrafię je wysyłać :D )
Junak 121

Awatar użytkownika
wietrzyk
Podwórkowy kaskader
Podwórkowy kaskader
Posty: 99
Rejestracja: 14 cze 2013, 9:21
Lokalizacja: Poznań - Wielkopolska
Junak: SUZUKI GSF600 / YAMAHA XJR1200
Kontaktowanie:

Re: siema :)

Postautor: wietrzyk » 14 cze 2013, 14:36

Może jakiś zlocik koleżanki koledzy , gdzieś nad morzem junaczków pozdrawiam Sławol z Poznania moje moto to Junak M20
STRAŻAK JRG - JP4RB :drag racer: "wietrzyk" Lwg :thumbsub: "My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano"
Suzuki GSF BANDIT 600 N & Yamaha XJR 1200


Wróć do „Poznajmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości